מטבחים
  
מטבח
  
עיצוב מטבחים
  
עיצוב מטבח
  
תכנון מטבחים
  
עיצוב מטבחים מודרניים
  
מטבחי יוקרה

יצירת קשר
 
1535מטבח יוקרתי שילוב של צבעים
דגם: 1535מטבח יוקרתי שילוב של צבעים
לפרטים נוספים>>
  
1536מטבח מודרני אדום שילוב ניקל
דגם: 1536מטבח מודרני אדום שילוב ניקל
לפרטים נוספים>>
  
1537מטבח מודרני שילוב בין צבעים
דגם: 1537מטבח מודרני שילוב בין צבעים
לפרטים נוספים>>
1538מטבח קלאסי ארונות איכות צבע עץ
דגם: 1538מטבח קלאסי ארונות איכות צבע עץ
לפרטים נוספים>>
  
1539מטבח קלאסי ארונות חום אדמדם
דגם: 1539מטבח קלאסי ארונות חום אדמדם
לפרטים נוספים>>
  
1540מטבח קלאסי שילוב של צבעים
דגם: 1540מטבח קלאסי שילוב של צבעים
לפרטים נוספים>>
1541מטבח הייטקיסטי שליוב צבעים
דגם: 1541מטבח הייטקיסטי שליוב צבעים
לפרטים נוספים>>
  
1543מטבח יוקרתי צבעוני שילוב פסיפס
דגם: 1543מטבח יוקרתי צבעוני שילוב פסיפס
לפרטים נוספים>>
  
1544מטבח יוקרתי ארונות סגול חציל
דגם: 1544מטבח יוקרתי ארונות סגול חציל
לפרטים נוספים>>
 

  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מטבח

רוב המטבחים בישראל, מעוצבים בהתאם לצרכים ולתרבות הישראלית. האירוח המשפחתי הוא אחד מן התענוגות הידועים בקרב הישראלים, והיום מארחים גם במטבח שהפך להיות מעוצב ויפה ונוח לארוחות משפחתיות קטנות. יש הרבה סוגים של עיצוב מטבחים, וניתן למצוא בהרבה חנויות את הסגנון האהוב לכם.  יש מטבחים שהם כפריים, קלאסיים ומודרניים וכל אחד בוחר את עיצוב מטבחים משלו על מנת שיהיה מותאם לשאר העיצוב בבית.. יש לציין, כי המטבחים היום, אינם מיועדים לבישול כפי שהיה נהוג פעם, אלא כפינת אירוח נוספת למספר מצומצם של סועדים. הסגנון הכי פופולרי בקרב הרבה אנשים הוא הסגנון הכפרי של עיצוב מטבחים, היות וסגנון זה הוא ביתי יותר וחמים.

כדאי כי תגבשו את הסגנון המתאים לכם במטבח

אם תגיעו למעצב המטבחים ללא רעיון מגובש כיצד אתם מעוניינים שהמטבח שלכם ייראה, תהיה לכם בעיה בבחירה. כדאי מאוד, כי תעינו במגזינים השונים של עיצוב הבית בו ישנם סגנונות רבים של עיצוב מטבחים, ואז יהיה לכם את הסגנון שמוצא חן בעיניכם, תוכלו להגיע עם תמונה ולהראות למעצב המטבחים, על מנת שיתאים לכם את הסגנון והמידות הנכונות של ארונות המטבח. יש הרבה אנשים שמתגעגעים לתקופה של פעם, ואת זה אנו רואים ברוב סגנונות הריהוט, אם זה בפינת האוכל, בסלון ובחדרי השינה. מטבחי פרובנס למשל הם מאוד פופולריים היום וניתן למצוא סגנונות וצבעים שונים במטבחים אלה. ישנם מטבחים שמעצבים אותם במיוחד ואינם נראים בכל בית, אלה הם מטבחים לאנשים שהם אניני טעם ויש להם חוש מיוחד לעיצוב.

דברים שחייבים להיות במטבח

מטבח מאובזר הוא נחוץ היום בכל הבתים והדירות. ישנם כלים חשמליים שאנו נצטרך בזמן הבישול ושיהיו לנו נגישים וזמינים בכל פעם שנצטרך אותם. יש להתקין קולט אדים על מנת שיספוג את הריחות וימנע לכלוך ושומנים על ארונות המטבח, תנור שיהיה מוסתר באמצעות דלת ארון דקורטיבית, וכלים נוספים כמו מיקרו גל, מדיח כלים, מיקסר ועוד. האחסון בארונות המטבח, חייב להתבצע בחכמה ואת זה כבר יבצעו לכם מעצבי המטבח שידעו מה הדרישות והשימוש שלכם במטבח.