מטבחים
  
מטבח
  
עיצוב מטבחים
  
עיצוב מטבח
  
תכנון מטבחים
  
עיצוב מטבחים מודרניים
  
מטבחי יוקרה

יצירת קשר
   

עיצוב מטבחים תמונות

אם גם אתם תכננתם את המטבח שלכם ויש לכם רעיונות להתקני אחסון למטבח, מומלץ לפנות לנגרייה למימושם. ראשית כל, רק נגריה פרטית תעניק לכם סט מוצרי עבודת יד בהיקף גדול, ותוך וודאות מלאה שמדובר בעבודת יד. שנית, בשונה מקניית התקן אחסון ברשת שיווק, בה עאין לכם שליטה על גודל המדפים והמגירות, כאן השליטה תהיה כל כולה שלכם: מרמת עיצוב המוצר ועד לרמת החלוקה למחיצות.

עיצוב מטבחים תמונות

בחירת הנגריה – הפאן המקצועי

חשוב לבחור בנגריה מקצועית אשר לקוחות רבים העידו עליה כבעלת ניסיון רב בתחום עבודת העץ. ניתן לבקר אצל לקוחות שידוע כי קנו מוצרי מטבח מנגריות ולפנות לנגריות שמצאו חן בעיניכם כמו: http://www.yagel-mitbachim.co.il. מוסכם על הכל שחשוב לחבור לנגרייה בעלת שם, אמינות ורמת מקצועיות חסרת פשרות. רק שילוב זה יבטיח לכם עבודה שקטה עם הנגריה תוך יצירת הרהיטים אשר הזמנתם לאשורם.

בחירת המוצרים

בבחירת התקני האחסון השונים למטבח  מסתייעים הלקוחות בקטלוג העצים של הנגריה. זהו קטלוג המכיל רשימה של כל העצים בנגריה, מסודרים לפי תבעים, צורות וסוג לקה לציפוי בסוף העבודה. חשוב מאגד לבחור במוצרים עמידים אשר מראם החיצוני נשא חן בעיניכם. ייתכן כי תצטרכו לבחור מקטלוג נוסף רכיבי פרזול – אם תחליטו שגם הם יהיו עשויים עץ ולא ממתכת כלשהי.