מטבחים
  
מטבח
  
עיצוב מטבחים
  
עיצוב מטבח
  
תכנון מטבחים
  
עיצוב מטבחים מודרניים
  
מטבחי יוקרה

יצירת קשר

 שאלות ותשובות אודות בחירת מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה לוקחים את הבית שלכם למעלה אחרת של עיצוב: פתרונות אחסון דקורטיביים בסגנונות שונים, לצד משטחי עבודה שייראו שונה מכל מה שראיתם בעבר יעשו מהמטבח שלכם לאחד החדרים המעוצבים והמלוטשים בבית. במקבץ FAQ זה תוכלו ללמוד כיצד לאפיין מטבחים כך שיתהוו להיות מטבחי יוקרה. במטבחים אלו תוכלו לבוא על סיפוקכם ולהסב לעצמכם הנאה צרופה במלוא מובן המילה בכל עת שתשהו בהם.

כיצד מומלץ לתכנן מטבח כאשר החדר המוקצה בבית מאד קטן?

בכל חדר ישנן דרישות מינימום של אביזרי-מטבח על מנת שהוא יוכל לתפקד ככזה. כל מטבח צריך שיהיה לו משטח עבודה, ארון 2 דלתות מעליו, ארון 2 דלתות מתחתיו ומקום למקרר ותנור. על פי דרישות מינימום אלו יש לתכנן מטבח כאשר הוא נמצא בחדר קטן. טיפ חשוב: קחו בחשבון שהצבת האביזרים שפורטו אינה מספיקה. יש צורך שתתערבו גם ברמה הדקורטיבית בהתייחסכם לגודלו הזעיר של החדר: אל תבחרו משטח עבודה עבה וגם לא ארונות עבים עם ידיות גדולות. זה יבליט מאד את המוצרים הללו על חשבון מרכז החדר ובכך ייצור עיצוב מגושם. בחדר קטן חשוב לבחור רק משטחים וארונות דקים, כשבעיצוב מודרני לא מציבים בכלל ידיות על הארונות ובעיצוב עתיק או כפרי יש לבחור בידיות הקטנות ביותר האפשריות.

כיצד כדאי לגבש את עיצוב גווני המוצרים במטבח?

ניתן להסתמך על גוון בודד, למשל מטבח שעשוי רק מעץ ורק מסוג אחד שלו. לחילופין, ניתן לשלב עם הצבע המרכזי גוון משני שישמש כגוון הפרזול. לדוגמה, מטבח לבן עם ידיות ארון שחורות ומסגרות מדפים בצבע שחור. עיצוב דו גוני הוא אחד מהאמצעים הדקורטיביים היותר מקובלים במטבחים עכשוויים בשל העידון שזה יוצר בחדר בהשוואה למטבח המתבסס על גוון אחיד לכל אורכו ורוחבו.

אלו דרכי ליטוש קיימות עבור מטבחים בשכבה העליונה של משטחי העבודה וחיפויי הקיר?

בעיצוב מטבחי יוקרה, ניתן לבחור בליטוש שהוא מט, כלומר קלאסי לא משתקף, לעומת ליטוש בדקורציה מבריקה. בעוד עבור הראשון ניתן להשתמש בעץ או דמוי עץ איכותי, עבור השני מקובל להשתמש בהתקני זכוכית עמידים וחסינים מפגיעה. ניתן לעצב את הזכוכית בצבע המבריק המבוקש או לבחור בגוון שקוף לחלוטין.