מטבחים
  
מטבח
  
עיצוב מטבחים
  
עיצוב מטבח
  
תכנון מטבחים
  
עיצוב מטבחים מודרניים
  
מטבחי יוקרה

יצירת קשר
 
1509עיצוב מטבח בהזמנה אישית
דגם: 1509עיצוב מטבח בהזמנה אישית
לפרטים נוספים>>
  
1510עיצוב מטבח קלאסי
דגם: 1510עיצוב מטבח קלאסי
לפרטים נוספים>>
  
1513 מטבח שילוב זכוכית
דגם: 1513 מטבח שילוב זכוכית
לפרטים נוספים>>
1514עיצוב מטבחי פרובנס
דגם: 1514עיצוב מטבחי פרובנס
לפרטים נוספים>>
  
1515עיצוב מטבח מודרני בצבעים שונים בהזמנה אישית
דגם: 1515עיצוב מטבח מודרני בצבעים שונים בהזמנה אישית
לפרטים נוספים>>
  
1516עיצוב מטבח עם ארונות בצבעים שונים
דגם: 1516עיצוב מטבח עם ארונות בצבעים שונים
לפרטים נוספים>>
1518עיצוב מטבח לפי טעמכם האישי
דגם: 1518עיצוב מטבח לפי טעמכם האישי
לפרטים נוספים>>
  
1520 עיצוב מטבח קו נקי
דגם: 1520 עיצוב מטבח קו נקי
לפרטים נוספים>>
  
1521עיצוב מטבח יוקרתי שחור ניקל
דגם: 1521עיצוב מטבח יוקרתי שחור ניקל
לפרטים נוספים>>
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


עיצוב מטבח

האם גם אתם מעוניינים לבצע עיצוב מטבחים מחודש עבור המטבחים שלכם ? חשוב לכם לבצע עיצוב מטבחים לבתים החדשים ? במאמר זה תלמדו כיצד להשיג עיצוב מטבחים שכמותו טרם ראיתם. רק פה תזכו לעצות מועילות בתחום אשר יסייעו לכם להתחקות אחר עיצוב מטבחים שאינו משתמע לשני פנים. עצות אלו הורכבו על ידינו לאחר שנבחרו כפופולריות מאד ביחס לעצות אחרות בתחום, ואשר מהוות את הנדבכים העיקריים בתחום עיצוב מטבחים. ככל שתעמיקו יותר בקריאת מאמר זה תוכלו להשביח את המטבח שלכם ולהפוך אותו למשהו סמלי יותר מאשר מקום להכנת מזון:

תכננו את שיש המטבח

בחרו בשיש קיסר, אוניקס או כל דגם של שיש העולה על דעתכם. ציירו על גבי נייר כלשהו את המראה כללי של השיש הזה: כיצד ייצבע, כיצד יסודרו האבנים שלו, באיזו טכניקה, והאם בשילוב צבעים או בצבע אחיד ? מומלץ מאד לראות דוגמאות עיצוב שיש מטבח מוכנות באינטרנט ולהסיק מה הם העיצובים המקובלים בשוק.

תכננו את ריצוף המטבח

ניתן לרצף שיש גם את הריצוף, את במקביל ניתן לרצף מכל חומר אחר: בטון מוחלק וצבוע, גרניט פורצלן או קרמיקה. במידה והבית שלכם כולו מרוצף עץ או פרקט אין טעם לדון בסעיף זה, אף על פי שברוב בתי האב המטבח מרוצף אבן בשל החשש לשריפות מכיוון צינור הגז, או עקב שימוש באש חיה מצד מי שמבשל במטבח.

תכננו את ארונות האחסון

ארונות האחסון נמצאות מתחת לשיש, והן מעליו. חשוב לתכנן את ארונות העיצוב שלכם, ולהסיק מה הם הארונות שהכי מתאימים למטבח במסגרת הליך עיצוב מטבחים.  חשוב לתכנן ארונות מטבח שיתאימו הן לשיש והן לרצפה. בשלב הבא נלמד לעומק על תיאום בין הרכיבים.

התייעץ עם מעצב פנים

מעצב הפנים יוכל להתרשם ממה שרשמת במסגרת עיצוב מטבחים, ולתקן לך כל מיני טעויות עיצוב, אשר לדעתו יהיו צורמות בעת גמר התקנת המטבח. מעצב פנים בדרך לכל יוכל לתת BOOSTרציני למטבח שלך ולהעלות את רמתו כמה צעדים קדימה.

לבסוף – רכוש מוצרי מטבח טכנולוגיים

שני המוצרים הבסיסיים: תנור כיריים ומקרר עם פריזר – הם המוצרים הראשונים שעלייך לחשוב עליהם. חשוב להקצות להם, במסגרת העיצוב, מקום כלשהו במטבח, מומלץ שיהיה זה מקום צידי שלא יפריע לתנועתך בו.

מומלץ גם לרכוש ציוד ואבזור קומפקטיים ומתקפלים: יש כיום חברות רבות המייצרות ציוד קומפקטי וציוד מתקפל, החל מכסאות מתקפלים, דרך כערות הנכנסות אחת בתוך השנייה וחוסכות מקום ועד ומתקן יבוש כלים אותו ניתן לקפל ולאחסן כשאין בו צורך. 

ככל שתשקיעו יותר בציוד קומפקטי ומתקפל, כך יהיה לכם קל יותר לתפעל את עיצוב מטבח וכך יהיה לכם נוח יותר לעמוד בו, לעבוד בו והכי חשוב - להנות מהאוכל והשתייה בתוך חלל עיצוב מטבח.

למידע נוסף אודות עיצוב מטבח היכנסו ליגל מטבחים והתרשמו !