מטבחים
  
מטבח
  
עיצוב מטבחים
  
עיצוב מטבח
  
תכנון מטבחים
  
עיצוב מטבחים מודרניים
  
מטבחי יוקרה

יצירת קשר
 
1522עיצוב מטבחים בהזמנה אישית
דגם: 1522עיצוב מטבחים בהזמנה אישית
לפרטים נוספים>>
  
1523עיצוב מטבחים בסגנונות שונים
דגם: 1523עיצוב מטבחים בסגנונות שונים
לפרטים נוספים>>
  
1525עיצוב מטבחים שילוב של צבעים בעץ
דגם: 1525עיצוב מטבחים שילוב של צבעים בעץ
לפרטים נוספים>>
1527עיצוב מטבחים מודרניים
דגם: 1527עיצוב מטבחים מודרניים
לפרטים נוספים>>
  
1528עיצוב מטבחים הייטקיסטיים
דגם: 1528עיצוב מטבחים הייטקיסטיים
לפרטים נוספים>>
  
1529עיצוב מטבח קלאסי
דגם: 1529עיצוב מטבח קלאסי
לפרטים נוספים>>
1530עיצוב מטבח מודרני שילוב צבעי פסטל במטבח
דגם: 1530עיצוב מטבח מודרני שילוב צבעי פסטל במטבח
לפרטים נוספים>>
  
1531עיצוב מטבחים יוקרתיים
דגם: 1531עיצוב מטבחים יוקרתיים
לפרטים נוספים>>
  
1534עיצוב מטבחים כפריים
דגם: 1534עיצוב מטבחים כפריים
לפרטים נוספים>>
 

עיצוב מטבחים

מטבח אינו צריך להיות יפה, הוא חייב להיות נוח לעבודה. מטבח החלומות של כל אחד מאתנו, חייב לינות על הקריטריונים הללו על מנת שיהיה מושלם. ישנם אנשים המטבחים בתחום עיצוב מטבחים. מעצבי המטבחים על פי המידות וחללי הבית, מתאים את המטבח לפי הצרכים של הלקוחות , אורח החיים שלהם, הרגלי האירוח  שלהם וכדומה.ישנם מעצבי פנים ואדריכלים המייעצים בתחום עיצוב מטבחים. יש להתאים את המטבח לפי צרכי כל בני הבית, היות ובעידן המודרני, כולם מבשלים בבית. היום  עיצוב מטבחים הפך להיות פופולריים בהשפעת תכניות הטלוויזיה השונות  בתחום הבישול. תכנון המטבח היא אחת מהמשימות החשובות של כל בעל בית. קשה לבחור מטבח ועל מנת להתאים את המטבח לשאר עיצוב הבית יש לבור במומחים בעיצוב המטבחים.

השוואת מחירי מטבחים לפני שתחליטו

יש לבצע השוואת מחירים לפני שבוחרים במטבח האידיאלי. ישנם פערי מחירים גבוהים במיוחד כמו של כמה אלפי שקלים. לא כדאי כי תתפשרו על מחיר המטבח או על איכותו. חשוב כי המטבח יהיה אסטטי ונוח לעבודה ובישול. החומרים ממנו יהיה עשוי המטבח, יהיו חייבי להיות מחומרים איכותיים כמו למשל עץ מלא, הרי לא בכל שנה מחליפים מטבח. כדאי לבחור בחברה מוכרת של עיצוב מטבחים על מנת שתהיו בטוחים בקנייה. ישנם סגנונות רבים במטבחים כמו מטבח מודרני, מטבח כפרי, מטבח קלאסי או בסגנון פרובנס שהוא מצד אחד ביתי אך נראה יוקרתי וחמים. לא רואים מטבחים בסגנון אישי בכל בית, היות ומטבחים מעוצבים הם אינם מטבחים סטנדרטיים ויש בהם יצירתיות . מי שמעוניין שהמטבח שלו יהיה מיוחד ביותר,  חשוב שיפנה אל חברה המתמחה בעיצוב מטבחים.

האם מחירי מטבחים מעוצבים הם גבוהים?

הכול תלוי בעיצוב המטבח , מי החברה המעצבת ומאילו חומרים המטבח עשוי, גם גודל המטבח הינו גורם מכריע במחיר מטבחים מעוצבים. ניתן גם לגרום למטבח להיראות מעוצב גם באמצעות הפרזול במגירות ובארונות. יש לציין כי המטבח חייב להתאים לשאר הריהוט בבית היות והמטבח, פינת האוכל והסלון מגיעים כיחידה אחת. לא ניתן למשל לעצב מטבח מודרני כששאר הרהיטים הם בסגנון כפרי, ולכן יש להתאים את סגנון המטבח לשאר הריהוט בבית.