מטבחים
  
מטבח
  
עיצוב מטבחים
  
עיצוב מטבח
  
תכנון מטבחים
  
עיצוב מטבחים מודרניים
  
מטבחי יוקרה

יצירת קשר

 שאלות ותשובות על עיצוב מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים נדרשים להתקנה בכל בית שמעוניין לקדם את מטבחו וליצור בו תשתית נוחה, יציבה ומשוכללת של עיבוד מזון, לצד עיצובים מפנקים שיגרמו לעובדים לא לרצות לצאת מהם. אם אתם מעוניינים לעצב בביתכם מטבח שכזה, לפניכם מקבץ קצר של שאלות ותשובות המכסה סוגיות נבחרות אודות המטבח המודרני.

מה מאפיין עיצוב מודרני במטבח?

ארונות קיר ארוכים, או מספר ארונות קטנים המצויים במגדל אחד מעל השני, ללא ידיות בדלתות, וללא גילופים ופיתוחי דלת, לרבות היעדר משקופים. כל דלת מעוצבת בנוסח אחיד, מלוטש וחד שכבתי עם גוון אחד. לדלת עשוי להיות פורמט מבריק או לא מבריק בהתאם לבחירתכם הצרכנית. משטח העבודה במטבח – קרמי, חלק, ללא פתוחים וסיתותים. במטבח גדול יהיה ככל הנראה משטח עבודה נוסף אשר נקרא 'אי למטבח'. הוא יכול לשמש גם כשולחן מטבח וכמקום אחסון נוסף, כולל מגירות וארונות הנמצאים/ות מתחתיו.

האם המטבח המודרני מגיע מאובזר?

המטבח עשוי להגיע באבזור עם כל מכשירי החשמל, או חלקם. במקרה ובחרתם דגם שאינו מגיע עם מכשור חשמלי למטבח, מומלץ לוודא כי הוא תוכנן עם הכנות, כלומר עם וואקומים תואמים במידותיהם להצבת מקרר, תנור כיריים ומדיח. במידה ולא, תצטרכו לבצע הכנה זו אצל נגר ולשנות את עיצוב המטבח טרם הטמעתכם את המכשירים הללו, פעולה שמומלץ להימנע ממנה, ובמקומה להעדיף עיצוב מטבח מתוכנן.

אלו סוגים של מטבח מודרני קיימים?

מטבח מודרני סטנדרטי עם ארונות עץ מולבן ובאז' ומשטח עבודה תואם; מטבח מודרני לבן עם ארונות ומגירות לבנים. משטחי העבודה עשויים להיות לבנים או בצבע כהה יותר; מטבח מודרני בנוסח 'הדור הצעיר' עם ארונות המבוססים על דלתות צבעוניות בצבעים בהירים חזקים. ניתן לעצב גם מטבח מודרני דמוי בטון עם צבע אפור בטון על רכיביו הקבועים.

כיצד מומלץ לבחור את דגם המטבח המודרני?

מומלץ לרכושו רק בחנות מטבחים אשר תסייע לכם בתכנון ובהתאמה לבית. מומלץ לבחור את הדגם בהתאם לשאיפות העיצוב האישיות שלכם בחדר. אם יש ליד המטבח חדר נוסף בלי הפרדה, מומלץ לקחת ממנו השראה לעיצובו ובכך להבטיח שאתם יוצרים התאמה בין החדרים שתחדד את עיצוב הבית.